ШПА "Пароль успіху"

Школа професійної адаптації "Пароль успіху"

Інформаційно-комунікативний простір
як середовище розвитку інноваційної особистостіКерівник: Гвоздовський Ігор Миколайович, вчитель інформатики Подолянського НВК12 жовтня 2017 року на базі інформаційно-методичного центру РМК відбулося засідання школи професійної адаптації «Пароль успіху» з проблеми «Навчально-методичний супровід викладання інформатики: поради, рекомендації, настанови». На засідання були запрошені вчителі, які почали викладати інформатику не за фахом.
Методист РМК Слободян О.М. акцентувала увагу на особливостях викладання інформатики за новими програмами та підручниками.
На проблемах специфіки викладання предмета та труднощах в методиці проведення окремих тем зупинились вчителі інформатики Великоолександрівського НВК Атаманюк Л.О. та Зіньківського НВК Грабець Л.Г.  
Про структуру уроку інформатики: особливості та відмінності докладно розповів Жучковський А.П.,  вчитель інформатики Осламівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
В процесі засідання учасники методичного заходу обговорили труднощі, які виникли в них під час викладання інформатики.  
По завершенню засідання учасники семінару підводили підсумки, зокрема, що почерпнули для себе багато нового, цікавого та корисного.6 жовтня 2016 року на базі Калюсецького НВК відбулося засідання школи молодого педагога вчителів математики та фізики «Надія» та вчителів інформатики «Пароль успіху» з проблеми «Підвищення фахової майстерності педагогів-початківців шляхом впровадження інноваційних технологій».
Педагоги-початківці розмістили враження, побажання, пропозиції та рекомендації щодо формату та тематики проведення наступних засідань ШМП: 


                                          


24 вересня 2015 року на базі Яснозірського НВК відбулося засідання школи молодого педагога вчителів математики та фізики «Надія» та вчителів інформатики «Пароль успіху». Для розгляду запропонована проблема «Пріоритетні напрямки підвищення професійної компетентності молодого педагога в умовах реформування освіти».

Візитка школи була представлена директором НВК Заморською Л.Г. С порадами адаптування у шкільному середовищі виступила заступник директора Гелетко Т.П.  
У теоретичному блоці методисти РМК: Побєдінська Н.В., Слободян О.М. та керівник школи професійної адаптації «Пароль успіху» Гвоздовський І.М., вчитель інформатики Подолянського НВК акцентували увагу учасників ШМП на особливостях сучасних уроків, складових професійної компетентності, ролі самоосвіти у підвищенні педагогічної майстерності.
У практичному блоці педагоги-початківці відвідали уроки, які проводили педагоги-наставники (Новосядла К.Т., вчитель математики, Гродник Н.О., вчитель математика та фізика, Писаренко О.В., вчитель інформатики). 
Далі молоді педагоги вправлялися в педагогічній майстерності, розвязуючи педагогічні ситуації.
У підсумковому блоці учасники заходу виробили методичні рекомендації.
Молоді педагоги поділилися своїми враженнями від першого року роботи в школі: 
http://ru.padlet.com/olga_slobodyan2/a00gukn8xcq4Немає коментарів:

Опублікувати коментар