Семінари

Графік проведення семінарів вчителів інформатики у 2019 році

21 березня семінар-практикум вчителів інформатики з проблеми «Використання CMS при створенні сайту та його розміщення на хостингу» на базі Старонетечинецького НВК

18 квітня тренінг з вчителями інформатики "Цифрова культура педагога"

10 жовтня семінар вчителів інформатики з проблеми «Розв’язування олімпіадних завдань з інформаційних технологій»  на базі Охрімовецького НВК
_________________________________________________________________________________
                                                                             2018 рік


 Інтегрований методичний захід


29 березня 2018 року на базі Віньковецького НВК відбувся інтегрований методичний захід: семінар-практикум вчителів інформатики та тренінгу за програмою «Цифрова культура педагога» з проблеми «Впровадження хмарного сервісу в освітній простір закладів освіти району при викладанні інформатики крізь призму наскрізних змістових ліній навчальної програми».
Методист Слободян О.М. зосередила увагу учасників методичного заходу на впровадженні хмарного сервісу в освітній простір закладів освіти району при викладанні інформатики.
Вчителі інформатики навчальних закладів району Побережна Л.О., Багрійчук Л.П., Яворська М.А., Яковишина А.В., Гвоздовський І.М., Яворський С.С., Грабець Л.Г., Лисий С.М. поділилися досвідом використання хмарних сервісів при викладанні інформатики.
Про методичні знахідки забезпечення впровадження хмарного сервісу в освітній простір закладів освіти за електронними версіями журналу «Інформатика в школі» видавництва «Основа» розповів Жучковський А.П., вчитель інформатики Осламівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.    
Методичний захід накреслив шляхи впровадження хмарного сервісу в освітній простір закладів освіти району, вироблені методичні рекомендації.
Семінар-тренінг

8 листопада 2018 року на базі Мд.-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-тренінг для вчителів інформатики району з проблеми «Використання хмарних технологій в освітньому процесі. Робота з додатком Google classroom».


_________________________________________________________________________________
                                                                           
                                                                          2017 рік
                                                              Семінар-практикум23 березня на базі Подолянського НВК відбувся семінар-практикум для вчителів, які викладають інформатику в 5 класі з проблеми «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики». 
Матеріали семінару розміщені на віртуальній стіні за посиланням: 
https://padlet.com/olga_slobodyan2/vg1ov1n6lb4v                                                                     
                                                                                           Тренінг


20 квітня відбувся тренінг для вчителів інформатики по впровадженню хмарних сервісів в навчально-виховний процес. Учасники тренінгу знайомилися з on-line сервісами: Calaméo для створення і обміну інтерактивних публікацій; Piktochart для створення інфографіки та схем для презентацій; Gifyoutube для створення GIF-анімації з відеосервісу Youtube; Online Test Pad для створення тестів на перевірку знань.
                                                              Навчальний семінар


30 листопада 2017 року відбувся навчальний семінар вчителів, які викладають інформатику у 9 класі з проблеми «Вивчення теми «Основи алгоритмізації та програмування» у 9 класі відповідно до нової програми».
Слободян О.М., методист РМК зосередила увагу учасників заходу на навчально-методичному забезпеченні викладання предмету інформатики у 9 класі відповідно до нової програми. Ознайомила з основами подійно- та об'єктно-орієнтованого програмування, зокрема з середовищем програмування Lazarus, зупинилася на основних компонентах середовища програмування Lazarus. Про специфіку викладання теми «Табличні величини та алгоритми їх опрацювання» розповів Лисий С.М., вчитель інформатики Охрімовецького НВК. Продемонстрував вчителям, як створювати одновимірні та випадкові масиви в середовищі програмування Lazarus.
Вчителі інформатики Сікорська О.В., Яворська М.А., Яковишина А.В. поділились методичними знахідками забезпечення викладання теми «Основи алгоритмізації та програмування» за електронними версіями журналу «Інформатика в школі» видавництва «Основа» за 2017 рік.
Учасники заходу мали можливість попрактикуватися у створенні програм в об'єктно-орієнтованому  середовищі програмування Lazarus.
_________________________________________________________________________________

Графік проведення семінарів вчителів інформатики у 2016 році

24 березня навчальний семінар вчителів інформатики з проблеми "Вивчення теми "Основи алгоритмізації та програмування" у шкільному курсі інформатики" на базі Віньковецького НВК


9 грудня семінар-практикум вчителів, які викладають інформатику в 8 класі з проблеми "Навчально-методичне забезпечення викладання предмету відповідно до нової програми" на базі Зіньківського НВК
_________________________________________________________________________________

                                                                          2016 рік
                                                              Семінар-практикум9 грудня 2016 року на базі Зіньківського НВК відбувся семінар-практикум вчителів інформатики з проблеми «Навчально-методичне забезпечення викладання предмету у 8 класі відповідно до нової програми».
Цікаві методичні знахідки з теми "Основи алгоритмізації та програмування" розміщені на віртуальній стіні за посиланням:
https://padlet.com/olga_slobodyan2/kp9j9b2kpxyf

                                                               
                                                              Навчальний семінар 

24 березня 2016 року на базі Віньковецького НВК відбувся навчальний семінар вчителів інформатики з проблеми "Вивчення теми «Основи алгоритмізації та програмування» у шкільному курсі інформатики".
_________________________________________________________________________________

                                                                            2015 рік
                                                                 Семінар-практикум27 квітня 2015 року на базі Великоолександрівського НВК відбувся семінар-практикум вчителів інформатики з проблеми «Особливості викладання інформатики в умовах впровадження нових Державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти у ракурсі впровадження «хмарних» технологій».
Методист відділу освіти, молоді та спорту Слободян О.М. сконцентрувала увагу присутніх на особливостях викладання інформатики в умовах впровадження нових Державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти. Вчителі інформатики поділилися досвідом впровадження інтернет-технологій крізь призму скаффолдингу: використання web-сервісу Padlet, сервісів Social Bookmarking, Blogging та Microblogging.
В практичному блоці учасники семінару відвідали урок інформатики у 6 класі з теми: «Пошук інформації в Інтернеті» вчителя Атаманюк Л.О. Вчитель на уроці вдало використовувала інтерактивні методи, які сприяли активній діяльності учнів, ознайомила з пошуковими системами мережі Інтернет. Творчо працюючі вчителі інформатики на високому рівні провели майстер-класи для вчителів інформатики. Атаманюк Л.О., вчитель Великоолександрівського НВК ознайомила з програмою Freemind та учасники семінару мали змогу створити карту знань в цій програмі. Вчитель Охрімовецького НВК Лисий С.М. продемонстрував онлайновий сервіс LearningApps для створення інтерактивних вправ.   
Семінар накреслив шляхи впровадження інтернет-технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів району. 
Посилання на віртуальну стіну «Працюємо в соціальній середі навчання»: http://ru.padlet.com/olga_slobodyan2/z7u70tkrf5d6

Матеріали семінару розміщені на віртуальній стіні: http://ru.padlet.com/olga_slobodyan2/l6oehk3qcm0b

План семінару

            Портфоліо семінару


                                                    Навчальний семінар 

29 жовтня 2015 року відбувся навчальний семінар вчителів інформатики з проблеми «Впровадження хмарних сервісів у навчально-виховному процесі».

Практичні напрацювання учасників навчального семінару розміщені на віртуальній стіні: http://ru.padlet.com/olga_slobodyan2/r4yknsjganhe

План семінару

            Портфоліо семінару 

Світлини

Немає коментарів:

Дописати коментар