понеділок, 1 квітня 2019 р.

Конкурс дитячих малюнків

                                              Конкурс космічних малюнків
ГО “Асоціація Ноосфера” запросила всіх бажаючих взяти участь у конкурсі дитячого малюнку Noosphere Space Art Challenge!

    Тема конкурсу: «Космічні канікули»


   Учасниками конкурсу могли стати діти  у віці від 3 до 17 років включно. Усе, що треба зробити - намалювати космічні канікули своєї мрії та до 1 квітня 2019 року надіслати фото або відскановану копію малюнку через форму на офіційному сайті www.noospheresummit.space/art-challenge.


   Усі учасники отримають дипломи про участь, а переможці - художні набори, 3D ручки та новітні графічні планшети. Одна з найкращих робіт відправиться у справжню космічну мандрівку на Місяць!


   Переможці будуть оголошені під час космічного саміту Noosphere Space Summit, 17-18 квітня у Києві. Найкращі роботи будуть опубліковані на веб-сторінці конкурсу та презентовані на виставці в рамках міжнародної конференції Noosphere Space Summit.


   Зробити крок назустріч космічним фантазіям виявили бажання і учні Дашковецького НВК. Найкращі роботи були надіслані до Києва.1 коментар:

  1. Дякуємо учням Дашковецького НВК за участь у конкурсі дитячого малюнка Noosphere Space Art Challenge. Бажаємо щоб ваші малюнки стали призерами конкурсу!

    ВідповістиВидалити