пʼятниця, 22 березня 2019 р.

Семінар для вчителів інформатики

21 березня 2019 року на базі Старонетечинецького НВК відбувся семінар для вчителів, які викладають інформатику у 8-11 класах. Учасники семінару згуртувалися навколо проблеми «Використання CMS при створенні сайту та його розміщення на хостингу».


Презентаційний блок семінару був представлений директором Старонетечинецького НВК Коваль Н.І. «Від минулого до сьогодення». Учасники семінару відвідали шкільний краєзнавчий музей та із зацікавленістю прослухали екскурсію, яку провели учні НВК під керівництвом вчителя історії Чикунди В.А.


Під час теоретичного блоку Слободян О.М., методист РМК, закцентувала увагу присутніх на темах навчальних програм при викладанні курсу інформатики щодо створення та публікації веб-ресурсів та продемонструвала алгоритм створення Google сайтів. Вчитель інформатики Старонетечинецького НВК Дупляк В.С. розповів про свій шлях створення веб-сайтів від HTML до використання CMS http://www.fiksiky.ho.ua. Продемонстрував як створювати веб-сайти за допомогою різних систем управління вмістом сайту. Жучковський А.П., вчитель інформатики Осламівської ЗОШ І-ІІІ ступенів познайомив присутніх з web-редактором Adobe Brackets, який дозволяє зручно створювати web-сторінки та редагувати вже наявний код, створений за допомогою HTML, CSS та JavaScript. У практичному блоці семінару учні 9 класу Старонетечинецького НВК продемонстрували свої сайти створені з використанням CMS. Учениця 9 класу Пелехата Марія створила сайт на локальному сервері використавши систему Antislaed, а учень 9 класу Кушнір Ігор створив сайт на локальному сервері використавши систему DLE та продемонстрував учасникам семінару як розмістити створений сайт на хостингу. В рамках проведення Дня інформатики учні 2-9 класів виконували різноманітні завдання використовуючи різні онлайн-сервіси. Завдання та результати роботи учнів розміщені на віртуальній стіні.


Учасники семінару на комп’ютерах спробували створити локальний сервер, попрацювати на ньому та створити веб-сайт з використанням CMS.
Вчителі інформатики Козловська Л. І., Побережна Л. О. та Писаренко О.В. поділились методичними знахідками створення веб-сайтів за електронними версіями журналу «Інформатика в школі» видавництва «Основа» за 2018-2019 роки.
По завершенню семінару учасники заходу підвели підсумки, зробивши висновок, що почерпнули для себе багато нового та корисного.
Учасники семінару висловлюють щиру вдячність керівництву, педагогічному та учнівському колективам Старонетечинецького НВК за гостинність, змістовне наповнення та організацію семінару!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар